СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ

Уфология :: Конспирации :: Мистика
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Прочети!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xpucmo
Потребител
Xpucmo


Брой мнения : 29
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : София

Прочети!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Прочети!!!   Прочети!!! I_icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 12:23 am

Мисля,че написах в горното съобщение как ще се процедира тук,но явно трябва да се доизясня.
Тук няма да има никакви статии от други места,това не води до знание , когато прочетете някоя такава статия не я копирайте тук,а я премислете и размишлявайте върху нея тук.Безсмислено е да копираме статийки от сайтове.Има много неща които трябва да се покрият,но чакам повече регистрирани хора за да започнем.Материален свят ще е може би най малката и незначителна секция,но трябва да я има.Тук ще се занимаваме с чисто материалните аспекти на битието-атома,клетката,човешкото тяло,растенията,животните,от към материална гледна точка.Всичко отвъд физика , биология и астрономия минава за другите секции.
Върнете се в началото Go down
Secret
Администратор
Secret


Брой мнения : 47
Join date : 26.05.2010

Прочети!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прочети!!!   Прочети!!! I_icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 5:17 am

Xpucmo написа:
Мисля,че написах в горното съобщение как ще се процедира тук,но явно трябва да се доизясня.
Тук няма да има никакви статии от други места,това не води до знание , когато прочетете някоя такава статия не я копирайте тук,а я премислете и размишлявайте върху нея тук.Безсмислено е да копираме статийки от сайтове.Има много неща които трябва да се покрият,но чакам повече регистрирани хора за да започнем.Материален свят ще е може би най малката и незначителна секция,но трябва да я има.Тук ще се занимаваме с чисто материалните аспекти на битието-атома,клетката,човешкото тяло,растенията,животните,от към материална гледна точка.Всичко отвъд физика , биология и астрономия минава за другите секции.

Всичко ok, но аз предлагам да не изчакваме, защото когато се напишат нещата - хората ще имат причина да се регистрират. : )))
Нека видят, че тук има нещо ново, някаква иновация, която заслужава да задържат вниманието си, а не отегчено да натиснат [X].
Такива мисли ми минават на мен.. както си решиш иначе. Прочети!!! 728349
Върнете се в началото Go down
 
Прочети!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ :: Нашия Път :: Материален свят-
Идете на: