СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ

Уфология :: Конспирации :: Мистика
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Добре дошли! Кое ви доведе във форума?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Secret
Администратор
Secret


Брой мнения : 47
Join date : 26.05.2010

Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitimeСря Май 26, 2010 5:13 am

За да не пишем след всеки, който се представи:ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ! Започваме ние, като създатели на форума.



Всичко при нас започна с групата "Свободен разум" във VBOX7.

Добре дошли! Кое ви доведе във форума? 6cb88996_2

Тъй като там имаше просперитет, решихме да разширим възможностите за споделяне на информация като съградим и форум, чрез който да можем да следим дискусиите си по-лесно, да прикачваме файлове, снимки и други.
Засега има възможност и гости да следят дискусиите, както и да пишат съобщение, затова ще се радваме да споделите с нас мнението си, дори и да не смятате да участвате редовно във форума ни.
Молим нашите "познати" от групата във vbox да драснат някое друго мненийце и тук, за да видим кои от тях вече са се придвижили по посока на форума! =D


За нас:

Група "Свободен разум", vbox7 написа:
от Secret:Винаги съм проявявала някакво по-специално отношение към всички фантастични разкази, които се носят от уста на уста, винаги съм имала и странен поглед върху всички феномени и необясними събития. И точно това мое отношение доведе до по-дълбоко запознаване с фактите около тези събития, а после и до осъзнаване на положението около световното господство. Има хора, които биха приели лесно тази информация, дори биха я захвърлили, като нещо прекалено утежняващо животът им.. Но аз не съм от тези хора и никога не бих се примирала. Без значение колко хора има насреща ми, без значение колко оплювана ще бъда, няма да се откажа и да спра да разпространявам истината!Обединих се с останалите, за да бъде по-лека и по-сполучилива работата, единственото, за което съжалявам е, че не намерих още по-рано възможност да се присъединя към "Соматра".

от Panthea:Интересът ми към информация от този тип започна преди няколко години, когато се случи така, че ми разказаха няколко много интересни случки за вероятни отвличания от извънземни, които са преживяли мои приятели. Търсейки информация попаднах и на много друга, която обхващаше теми от доста широк мащаб, като се започне от нормалната политика и се стигне до събития много далеч в историята на самия свят, информация обединяваща религии, войни, личности и какво ли не. Запознаването ми с тази информация доведе и до запознанството ми с останалите, коита са част от проекта "Somatra" във vbox.

от Khors: Споделям вижданията, които откривам тук и се радвам, че откривам една нова страна на света.Никога не съм се интересувал дълбоко от конспирациите, предпочитам да съм щит за доброто, отколкото да правя още по-известни онези чудовища и техните зверства по света. Но всеки има свой метод, а света има нужда от ВСИЧКИ методи. Ще помагам с каквото мога и занапред. Истината не може да остане погребана завинаги.

от Schwarz_Engel:Всичко се изчерпва с три думи:ИСТИНА! СПРАВЕДЛИВОСТ! СВОБОДА!Нищо повече или по-малко.

Останалите, които влизат от този профил ни помагат само със субтитри или качване на клипове понякога, и биха искали да не бъдат споменавани, затова само им благодарим, ако решат някой път да се включат - ще се радваме изключително много.
Върнете се в началото Go down
Madas2
Потребител
Madas2


Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010

Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitimeВто Юни 01, 2010 1:20 am

Започнах с Zeitgeist,преди 2 години някъде.След това с рептилите от сайта www.thespiritofoknele.com : ).И банов бавно стигнат то vbox7 и форумът : )
Върнете се в началото Go down
Xpucmo
Потребител
Xpucmo


Брой мнения : 29
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : София

Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitimeВто Юни 01, 2010 2:45 am

Започнах с книгите на Ситчин , после с филмите на Дейвид Айк и компания , от там поредицата The Arrivals и ето ме тук Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitimeВто Юни 01, 2010 4:10 am

Dinero90 е вече тук Smile
Върнете се в началото Go down
nqkva
Потребител



Брой мнения : 5
Join date : 03.06.2010

Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitimeНед Юни 06, 2010 2:21 am

Здравейте и от мен! Пожелавам на форумчето успех и развитие! Надявам се и аз да успявам по-често да ви "навестявам" ;P
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добре дошли! Кое ви доведе във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли! Кое ви доведе във форума?   Добре дошли! Кое ви доведе във форума? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Добре дошли! Кое ви доведе във форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Добре дошли в нематериалния свят
» ЧАТ (..Форума иска заглавието да било дълго... ;d)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СВОБОДЕН РАЗУМ ЗА СВОБОДЕН СВЯТ :: Добре дошли! :: Правила и съобщения-
Идете на: